Blogger Templates

January 4, 2013

miłe zakończenie i rozpoczęcie roku


Tak się miło złożyło, że paczki dostałam ostatniego dnia 2012 roku i 2 stycznia br. Czy nie sympatycznie zakończył się stary rok i zaczął nowy? :) Jak dla mnie, może tak być przez cały 2013. :]

Paczka ze starego roku to perfumy, które kupiłam od Vexgirl. Byłam przekonana, że dostanę je dopiero w styczniu, ale Vex paczkę wysłała bardzo szybko i w Sylwestra pachniałam nowymi perfumami. :)


AVON Little White Dress - Te wersję planowałam kupić już od dłuższego czasu, ale koniec końców moje plany kończyły się na planach. Tym razem nie odpuściłam. 

SYNESIS Białe Molo - Ten zapach kojarzyłam, ponieważ ma go moja ciotka. U niej bardzo mi się podobał, ale teraz nie jestem do końca do niego przekonana. Ponoszę go jeszcze i sprawdzę, czy jest to mój zapach. Jeśli nie, wystawię go na allegro - szkoda, żeby stał na półce.


Paczka z 2. stycznia to część moich grudniowych zakupów.

Jak widzicie, w etykiecie widnieje Missha. Rivecowe brzmi tajemniczo, bo firma jest świeżutka. Ale na razie nic Wam więcej nie powiem. ;P Poczekam, aż przyjdzie jeszcze jedna rzecz na którą czekam i wtedy w całości pokażę grudniowe zakupy.


Na szczęście 'mój' listonosz to sympatyczny człowiek, który nie marudzi, że przychodzą do mnie dziwne paczki. 


6 comments:

  1. U mnie zaczął marudzić jak przychodziły listy z uczelni o przyjęciu na studia ;D

    ReplyDelete
  2. Nie daj się prosić i nie każ być cierpliwą,bo nie ładnie tak kusić a potem nic :-|

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...